هتل های خوب آنتالیا, بهترین هتل های آنتالیا, هتل های آنتالیا, معرفی هتل های آنتالیا

هتل آدونیس آنتالیا

هتل آدونیس در مرکز شهر آنتالیا واقع شده و یکی از بهترین هتل های 5 ستاره این شهر می باشد. این هتل 13 طبقه دارد و به دلیل موقعیت جغرافیایی بسیار خوب مورد توجه مسافران تور آنتالیا قرار گرفته شده است. این هتل  دارای 227  اتاق می باشد. هتل آدونیس امکاناتی مانند: رستوران ، کافه ها، باشگاه بدن سازی، استخر روباز و سرپوشیده، چندین قایق برای تفریحات آبی، تنیس روی میز و… دارد. این هتل مجلل برای کودکان عزیز باشگاهی در نظر گرفته تا کودکان بتوانند در آن جا به بازی و تفریح مشغول شود. این هتل با مرکز شهر آنتالیا و ساحل لارا 5 کیلومتر فاصله دارد. میهمانان محترم تور آنتالیا پاییز 96 با اقامت در این هتل در کنار عزیزانشان می توانند سفر خوشی را داشته باشند.

هتل آدونیس آنتالیا

هتل آدونیس آنتالیا

هتل آدونیس آنتالیا


هتل آمارا دولچه ویتا آنتالیا

هتل آمارا دولچه ویتا در منطقه تکیرووا آنتالیا واقع شده و از موقعیت مکانی بسیار خوبی برخوردار است این هتل در محل تلاقی کوه های توروس و ساحل مدیرانه قرار گرفته و محیطی بسیار زیبا و دلنشین دارد. هتل آمارا دولچه ویتا دارای 702 اتاق می باشد که از اتاق های استاندارد، اتاق های لوکس، اتاق ویژه معلولین و… تشکیل شده است. امکانات این هتل شامل: رستوران های مجزا، کافه های خوب، تفریحات ورزشی، باشگاه های ورزشی، امکانات تفریحی برای کودکان و… می باشد. از تفریحات ورزشی این هتل مانند: سالن تناسب اندام، پارک آبی و دارت مسافران می توانند به صورت رایگان استفاده کنند. از دیگر خدمات این هتل می توان به مسابقه های مختلف، موزیک، آواز و نمایش نام برد تا میهمانان تور آنتالیا مهر 96 اوقات خوشی را سپری کنند.

هتل آمارا دولچه ویتا آنتالیا

هتل آمارا دولچه ویتا آنتالیا

هتل آمارا دولچه ویتا آنتالیا


 

هتل آکا آنتدون آنتالیا

هتل 5 ستاره آکا آنتدون آنتالیا در منطقه بلدینی کمر در شهر آنتالیا قرار دارد. این هتل دارای 285 متر ساحل شنی که در سال 2005 میلادی ساخته شده و به سبک عثمانی آمیخته با هنر مدرن طراحی شده است. این هتل یکی از زیباترین هتل های شهر آنتالیا به شمار می آیند. هتل مجلل آکا آنتدون دارای 507 اتاق های استاندارد و… می باشد و همه اتاق های استاندارد امکاناتی مانند: سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، صندوق امانات الکترونیکی، یخچال و… می باشد. امکانات دیگر این هتل مانند: رستوران های خوب، کافه های شیک، سالن بدن سازی، استخر سرپوشیده و روباز،بازی و تفریح برای کودکان و… است. میهمانان تور آنتالیا آبان 96 می توانند از اینترنت این هتل به صورت رایگان استفاده کنند. مسافران عزیز با اقامت در این هتل می توانند سفر خوشی را با عزیزانشان داشته باشند.

هتل آکا آنتدون آنتالیا

هتل آکا آنتدون آنتالیا

هتل آکا آنتدون آنتالیا


هتل آکرا باروت آنتالیا

هتل آکرا باروت در منطقه لار آنتالیا واقع شده است و فاصله این هتل تا مرکز آنتالیا 9 کیلومتر می باشد. این هتل دارای 471 اتاق بوده که شامل امکاناتی مانند: تلویزیون صفحه تخت، صندوق امانات، تلفن، اینترنت و…. است. از دیگر امکانات این هتل رستوران های مجزا، کافه ها می باشد. برنامه های تفریحی این هتل استخر، زمین های تنیس، سالن های ورزشی با تمامی امکانات خوب و…. می باشد. این هتل خدمات نگه داری از کودکان را به صورت رایگان ارائه می شود. مسافران تور آنتالیا آذر 96 می توانند با اقامت در هتل آکرا باروت اوقات خوشی را سپری کنند.

 هتل آکرا باروت آنتالیا

هتل آکرا باروت آنتالیا

هتل آکرا باروت آنتالیا

 


هتل آلریا آنتالیا

هتل آلریا یکی از بهترین هتل های 3 ستاره در منطقه کمر شهر آنتالیا می باشد. به دلیل موقعیت جغرافیایی خوب مورد توجه مسافران قرار گرفته شده است. اتاق های این هتل از امکاناتی مانند: بالکن، تلفن، سیستم تهویه مطبوع ، تلویزیون و…. برخوردار است. از دیگر امکانات هتل آلریا می توان به رستوران، کافه، صندوق امانات، تنیس روی میز،حمام ترکی، پارکینگ رایگان اشاره کرد. پرسنل این هتل با مهربانی آماده پذیرایی از میهمانان عزیز می باشند. مسافران تور آنتالیا نوروز 97 با اقامت در هتل می توانند اوقات خوشی را به همراه داشته باشند.

هتل آلریا آنتالیا

هتل آلریا آنتالیا

هتل آلریا آنتالیا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *